Vaimse tervise kohvik avab Paides taas uksed

Vaimse trevise kohvik

Laupäeval, 27. juunil avab Paides taas uksed vaimse tervise kohvik. Kohvikusse oodatakse kõiki, kes soovivad jagada oma vaimse tervise raskusi või on mures oma lähedase vaimse tervise pärast.

Peaasi.ee vaimse tervise esmaabi koolituse läbinud vabatahtlikud ootavad huvilisi sel laupäeval ajavahemikus kell 11-15 Wabakohvikus (Pikk 1, Paide).

Vabatahtliku tunneb kohvikus ära valge T-särgi järgi, millel on kiri “Olen olemas”, et pakkuda end toetavaks kuulajaks või anda oma vaikiva kohaloluga märku, et meie ümber on alati inimesi, kes on valmis olemas olema.

Vestlusele eelnevalt registreeruda ei ole vaja. Kohvik kannab ka infokeskuse rolli ning sealt saab kaasa võtta ärevuse, depressiooni, une ja vaimse tervise esmaabi töövihikuid. Vabatahtlikud on valmis vaimse tervise teemade kohta peamist infot jagama ning vajadusel edasi suunama.